Ubytování a vybavení apartmánů

Penzion má čtyři apartmány pro 4-6 osob, každý se samostatným vchodem. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je vybaven kuchyňskou linkou s varnou deskou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, lednicí, myčkou nádobí, kapslovým kávovarem (kapsle si můžete koupit od nás), jídelním stolem, a televizí. V ložnici jsou dvě samostatná lůžka a velká postel pro tři osoby. V obývacím pokoji lze využít rozkládací sedačku pro šestého hosta. V apartmánu Keprník můžou přespat další 2 osoby na matracích v podkroví. V celém penzionu je bezplatné wifi připojení. Z obývacího pokoje vedou prosklené francouzské dveře na terasu s výhledem do krajiny.

Plánek apartmánu

Parkovat můžete zdarma u objektu.
Každý apartmán má k dispozici venkovní uzamykatelný prostor pro uskladnění sportovního vybavení.
Hosté můžou využít venkovní posezení s ohništěm, grilem, děti jistě ocení velké dětské hřiště s klouzačkou, houpačkami a lezecí stěnou.
V celém penzionu platí zákaz kouření.
Za poplatek je možné využít saunu u sousedního domu, saunu je nutné objednat předem na emailu manager@modrinovaarcha.cz nebo na tel. 736 532 211.

Tlustý svišť pománá chránit životní prostředí - elektřina, kterou během pobytu spotřebujete, pochází pouze z obnovitelných zdrojů.